SKUP WARTOŚCIOWYCH PRZEDMIOTÓW

Skupujemy wszystko co ma wartość. Sprawdź ile możemy ci zapłacić za Twój niepotrzebny sprzęt. Nasza specjalność to Skup laptopów, tabletów, skup komputerów stacjonarnych, skup telewizorów, monitorów, skup aparatów fotograficznych, obiektywów, biżuterii, samochodów, telefonów komórkowych, tabletów, złota lub nawet nieruchomości. Przyjmujemy sprzęt od osób prywatnych, instytucji oraz małych i średnich firm. Obsługujemy klientów głównie  z miast takich jak Wejherowo, Rumia, Reda, Puck, Gdynia, Gdańsk ale istnieje też możliwość obsługi klientów z całej polski

W 90% przypadków wypłacimy gotówkę w ciągu 15 minut do Państwa rąk.

Nasi doświadczeni pracownicy sprawnie i bardzo szybko wycenią Państwa sprzęt i wypłacą gotówkę od ręki. Cała nasza procedura w większości przypadków nie powinna trwać dłużej niż 15 minut.

Na podstawie Twoich informacji wycenimy i podamy Ci kwotę, za jaką możemy kupić od Ciebie dany przedmiot lub określimy kwotę ewentualnej pożyczki, której możemy Ci udzielić pod zastaw oferowanego przedmiotu.

Sprawdź, jakie to proste!

Wyceniaj swoje przedmioty i korzystaj z możliwości, które dzięki nim są w zasięgu Twoich możliwości!

WYCENIARKA LOMBARDOWA ONLINE

Jeżeli masz coś wartościowego do sprzedaży, wymiany, lub zastawu – po prostu skorzystaj z naszej wyceniarki online lub odwiedź któryś z naszych oddziałów. 

  • Odpowiadamy średnio w ciągu 1 godziny

  • Odpowiadamy dyskretnie na email lub sms jeżeli podasz numer.

  • Jeżeli opis przedmiotu nie odbiega od rzeczywistego stanu przedmiotu masz 100% gwarancję że otrzymasz kwotę którą ci podaliśmy.

  •  Jesteś z innego regionu Polski to nie problem, obsługujemy również klientów  z całego kraju ( o szczegóły pytaj pod numerem  +48 798 403 735  

  • Pamiętaj: Jeśli nie opisałeś dobrze przedmiotu i wykryjemy jakieś dodatkowe wady lub uszkodzenia, o których nas nie poinformowałeś, to wówczas wyceniona przez nas kwota pożyczki lub za kupno Twojego przedmiotu może ulec zmianie. Prosimy więc o uczciwe i skrupulatne opisanie przez Ciebie usterek przedmiotu wyceny.