Pożyczki B2B pod zastaw nieruchomości, samochodów oraz innych wartościowych przedmiotów.

Sprawdź ofertę pożyczkową B2B pod zastaw i nie tylko w Lombardzie Morado.

  • MASZ ZADŁUŻONĄ NIERUCHOMOŚĆ? KOMORNIK MOŻE JĄ ZLICYTOWAĆ? 
  • MASZ PROBLEM Z BANKIEM I PILNIE POTRZEBUJESZ GOTÓWKI?
  • SZUKASZ FIRMY W KTÓREJ ZAWSZE BEZPIECZNIE BĘDZIESZ MÓGŁ UZYSKAĆ ŚRODKI KAŻDEJ WIELKOŚCI.

 

TZN. ŻE NASZA OFERTA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

Pożyczki po zastaw w naszym lombardzie cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. Ich największą zaletą jest fakt, iż nie weryfikujemy zdolności i wiarygodności kredytowej bik klienta oraz wyjątkowo zależy nam na przejrzystości transakcji, jak również atrakcyjnych warunkach.  Nasza oferta stanowi doskonałą alternatywę dla tych, którzy nie posiadają odpowiedniej zdolności lub wiarygodności do zaciągnięcia pożyczki w banku.

W życiu każdego z nas bywa różnie, a gdy zarówno bank, jak i firmy pożyczkowe udzielają odmowy na potrzebną pożyczkę, pojawia się pytanie – co dalej. Rozwiązaniem może być zaciągnięcie zobowiązania pod zastaw nieruchomości.

Również w przypadku gdy pożyczkę lub kredyt hipoteczny ma udzielić bank, niezbędne jest wykonanie wyceny nieruchomości przez biegłego. Dzięki wycenie specjaliści zatrudnieni w banku są w stanie określić, o jaką kwotę możemy wnioskować. Jeżeli pożyczka ma zostać udzielona przez prywatną firmę pożyczkową, to taka wycena najczęściej nie jest konieczna. W efekcie osoba zainteresowana otrzymuje pieniądze praktycznie od ręki, zaś formalności są ograniczone do minimum.

Sformułowanie „pożyczki pod zastaw nieruchomości” może wprowadzać w błąd – to po prostu pożyczka hipoteczna, której zabezpieczeniem jest nieruchomość. Wierzyciel zabezpiecza swoje roszczenie na hipotece nieruchomości, wpisując się do prowadzonej dla niej księgi wieczystej. Dłużnik, który zaprzestanie spłacać pożyczkę musi liczyć się z tym, że wierzyciel hipoteczny będzie mógł dochodzić zlicytowania lub przejęcia nieruchomości.

Dlaczego warto zdecydować się na pozabankową pożyczkę pod zastaw nieruchomości lub działki?

Idealne rozwiązanie dla zadłużonych firm potrzebujących pilnie gotówki na spłatę komornika lub mających problem ze zdolnością kredytową (albo chcących ją poprawić),

 • Decyzja pożyczkowa wysyłana nie dłużej niż w 48 godzin,
 • Pożyczki bez sprawdzania klientów w bazach: BIK, BIG, ERIF i KRD,
 • Alternatywa dla kredytów bankowych oraz pożyczek z poręczycielem,
 • Umowa pożyczki zawarta na okres od 6 do 12 miesięcy z możliwością karencji – czyli wstrzymania lub odłożenia w czasie spłaty zobowiązania,
 • Brak opłat za rozpatrzenie wniosku,
 • Kwoty pożyczki opiewające nawet na kilkanaście milionów złotych.

Pożyczki pod zastaw auta to alternatywa dla osób, których zdolność kredytowa nie jest najlepsza albo po prostu nie mają czasu na długie formalności w bankach. Pożyczając pod zastaw, mamy też pewność, że dostaniemy kwotę której oczekujemy. Jeśli kredytobiorca chciałby wziąć pożyczkę powyżej pięciu tysięcy złotych w zwykłej firmie pożyczkowej może napotkać problemy, ponieważ firmy pozabankowe niechętnie pożyczają takie sumy bez zabezpieczenia. Potencjalny klient zostanie też sprawdzony w BIK jak również KRD oraz prawdopodobnie zostanie poproszony o zaświadczenie od pracodawcy lub wyciągi z konta bankowego. Jeśli nie chcemy przechodzić przez ten proces dobrym wyborem będzie pożyczka pod zastaw samochodu w Lombardzie Morado.

Umowę i formalności do pożyczki pod zastaw samochodu, wyglądają mniej skomplikowanie niż mogło by się wydawać. Po złożeniu wniosku, oraz pozytywnej decyzji pożyczki, Nasza firma dostarcza trzy zestawy dokumentów. Pierwszy z nich to umowa pożyczki, podobna do tej jaką się zawiera przy pożyczkach bez zastawu. Drugi dokument to umowa przewłaszczenia samochodu. Zawarte jest w nim, że w chwili podpisania firma staje się w 51% właścicielem samochodu, oraz zobowiązuje się że przeniesie całość własności w pojeździe pod warunkiem spłaty pożyczki. Ostatnim dokumentem jest pełnomocnictwo upoważniające pożyczkodawcę do wpisania siebie jak współwłaściciela pojazdu.

Pożyczka pod zastaw samochodu to możliwość uzyskania pieniędzy dla osób, które nie mogą skorzystać z oferty banku. Nawet w przypadku braku idealnej historii kredytowej czy możliwości przedstawienia zaświadczenia z miejsca pracy, dzięki tej opcji można otrzymać pożyczkę z dłuższym terminem spłaty i większej wysokości niż w przypadku chwilówki. Pożyczki pod zastaw auta nie wymagają skomplikowanych formalności, co jest niewątpliwą zaletą.

Potrzebujesz gotówki?
Zostaw swoje wartościowe przedmioty w naszym depozycie bez ryzyka i otrzymaj kaucje na bardzo dogodnych warunkach.

czytaj więcej…

W Naszej ofercie znajdziesz również:

 • Pożyczki pod zastaw pojazdu (samochodu, sprzętu budowlanego, maszyn, itp.)
 • Przejęcia leasingów.
 • Przejęcia kredytów.
 • Wykup długów
 • Skup, sprzedaż nieruchomości

LOMBARD MORADO

POSIADAMY JUŻ 12 LAT DOŚWIADCZENIA.

Z NASZYCH USŁUG KORZYSTA TYSIĄCE KLIENTÓW!

TAGI: pożyczki pod zastaw, pożyczki pod zastaw nieruchomości, pozyczka pod zastaw auta, pożyczka pod zastaw samochodu, pożyczka pod zastaw mieszkania, pożyczka pod hipotekę, pożyczka pod zastaw domu, pożyczki pod nieruchomość, kredyt pod zastaw nieruchomości bez zdolności kredytowej, Wejherowo, Rumia, Reda, Gdynia, Gdańsk, Sopot, Trójmiasto, Warszawa.

Oferta pożyczkowa w Lombard Morado dotyczy wyłącznie przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą lub spółek. Osoby fizyczne prosimy o kontakt w celu przedstawienia oferty skup i sprzedaży nieruchomości oraz innych wartościowych przedmiotów. 

CHCE POROZMAWIAĆ O OFERCIE DLA CIEBIE?
MOŻESZ ODWIEDZIĆ KTÓRYŚ W NASZYCH ODDZIAŁÓW LUB POPROSIĆ O KONTAKT NASZEGO DORADCĘ.

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ I ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

+58 690 40 09

LUB NAPISZ ODDZWONIMY W CIĄGU TEGO DNIA