EMERYCIE, CZY TWOJA EMERYTURA
JEST ZBYT NISKA?

JUŻ TAK NIE MUSI BYĆ!  ODMIEŃ SWOJE ŻYCIE NA ZAWSZE!

EMERYTURA DLA SENIORA

Ty też masz prawo do godnej emerytury!

    • CZY ZBYT NISKA EMERYTURA NIE STARCZA CI DO PIERWSZEGO?
    • CZY MĘCZY CIĘ ZADŁUŻENIE?
    • CZY NIE STARCZA CI NA LEKI?

TZN. ŻE NASZA OFERTA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

OD LISTOPADA 2011 TAKŻE W NASZYM WOJEWÓDZTWIE POMORSKIM POJAWIŁA SIĘ WYJĄTKOWA USŁUGA „EMERYTURA DLA SENIORA” Z KTÓREJ DOBRODZIEJSTW W CAŁYM KRAJU I W EUROPIE KORZYSTA TYSIĄCE EMERYTÓW.

CO TO JEST HIPOTEKA ODWRÓCONA?

​Firma „L-MORADO” zajmująca się na rynku usługami finansowymi wprowadziła do swojej oferty oprócz standardowych usług dotychczasowej działalności produkt znany już w całej Polsce. Teraz także w Naszym powiecie Emeryt może skorzystać z tego typu oferty.

Nasza Firma proponuje Państwu świadczenie renty dożywotniej dopasowanej do indywidualnych potrzeb Seniora oraz promowanie wyższych standardów życia na emeryturze. Emerytura dla Seniora to inaczej odwrócony kredyt hipoteczny czyli w potocznym języku „hipoteka odwrócona”, który polega na tym, że w przeciwieństwie do zwykłego kredytu to nie klient płaci raty, a nasza firma płaci klientowi tzw. dożywotnią rentę. Tego typu pomoc finansowa skierowana jest do SENIORÓW w szczególności do osób samotnych, którym nie wystarcza do pierwszego, którym brakuje na leki i podstawowe świadczenia, które nie mają rodziny lub rodzina nie jest im w stanie pomóc finansowo, a które ukończyły 65-ty rok życia i posiadają nieruchomość ( dom, mieszkanie, działkę itp.).
W rozmowie z wieloma emerytami, którzy skorzystali z tego typu świadczenia, kiedy zapytaliśmy ich dlaczego się zdecydowali na taką dożywotnią rentę usłyszeliśmy, że nie mają komu zostawić swojego mieszkania, a jak mówią, nie zabiorą go przecież do grobu. Poza tym często padały odpowiedzi , że co z tego, że mają mieszkanie jak żyją w biedzie, nie mają na opłaty, leki już nie mówiąc o przyjemnościach. Dla wielu z nich pojawienie się oferty „Emerytura dla Seniora” to było wybawienie i pierwszy krok ku lepszemu, godnemu życiu. Taka dożywotnia renta jest wypłacana regularnie co miesiąc w zamian za przeniesienie prawa własności do domu czy mieszkania co daje Seniorowi regularne dochody miesiąc w miesiąc.
Zabezpieczeniem dla Seniora jest zawarcie notarialnej umowy dożywocia, która daje mu prawo do dożywotniego, niezakłóconego mieszkania w zbywanej nieruchomości oraz dożywotnich świadczeń na jego rzecz.
NAJWAŻNIEJSZE: Nasza firma dopiero po śmierci Seniora ma prawo do dysponowania nieruchomością, czyli Senior korzysta z lokalu dożywotnio na pełnych prawach jak dotychczas mając przy tym dodatkowo emeryturę od naszej firmy, którą może przeznaczyć na co tylko chce.

Na często zadawane pytania odpowiada mgr. inż Daria Kochańska właściciel L-Morado

Na temat hipoteki odwróconej powstało już wiele nieprawdziwych mitów. Zdając sobie sprawę z tego, że jak coś jest nowe i nieznane to się tego obawiamy i widzimy w tym jakiś haczyk lub podstęp postanowiliśmy zapytać Panią mgr inż. Darię Lemańczyk właścicielkę firmy „L-MORADO”, która wprowadziła ofertę „Emerytura dla Seniora” do swojej oferty o szereg nurtujących nas pytań. Poniżej znajdą Państwo wyjaśnienia i prawdę o tym, czym jest nowy produkt „EMERYTURA DLA SENIORA” oferowany przez Firmę „L-MORADO”

Nasze bogate doświadczenie w zakresie finansów, wyjaśniania niejasności prawnych oraz kontaktu na co dzień z osobami zadłużonymi pozwala nam zaspokoić potrzeby naszych klientów w sposób kompleksowy i bezpieczny, z uwzględnieniem często nietypowych
sytuacji życiowych.
Naszym nadrzędnym priorytetem jest zapewnienie Państwu bezpieczeństwa prawnego, czytelności podpisywanych umów oraz uczciwości przeprowadzanych transakcji.

Wszystko odbywa się w obecności Notariusza ponieważ „hipoteka odwrócona” to rozwiązanie finansowe oparte na zasadach prawnych określonych kodeksem cywilnym, które gwarantują Seniorowi, iż otrzyma on swoje świadczenia. Podstawą prawną zawarcia umowy o świadczenie renty z prawem dożywotniego użytkowania
lokalu są przepisy kodeksu cywilnego: art.903-907 oraz art. 252-270. Zgodnie z tymi przepisami konstruowana jest nasza umowa o comiesięczne dożywotnie świadczenie pieniężne z tytułu sprzedaży nieruchomości.

Wysokość renty jest określana indywidualnie i zależy przede wszystkim od wieku i płci
Seniora oraz od wartości nieruchomości.

Z istoty świadczenia pieniężnego renty dożywotniej wynika, że jest to bezterminowa umowa wygasająca dopiero z chwilą śmierci Klienta czyli Klient otrzymuje rentę do końca życia.

Klient ma gwarantowane, nieograniczone, dożywotnie prawo zamieszkiwania w lokalu, zapisane w formie aktu notarialnego.

W przypadku gdyby Nasza firma przestał wypłacać rentę lub opóźniał się z jej płatnością powyżej 30dni, Klient odzyskuje pełnię praw do nieruchomości, zatem prawa Klienta w stosunku do nieruchomości wracają do stanu sprzed zawarcia Umowy. Nasza firma bezpowrotnie traci wszelkie wypłacone dotychczas w ramach Umowy renty, a Senior znów jest właścicielem mieszkania. Wszystko jest ujęte w akcie notarialnym w, którym Nasza firma poddaje się egzekucji w trybie art. 777 § 1 pkt 5 kodeksu postępowania cywilnego.

Fundusz  dopuszcza  możliwość rozwiązania przez Klienta umowy świadczenia renty dożywotniej pod warunkiem zwrotu wszelkich kosztów, poniesionych w związku z wypłacaną przez fundusz rentą, wraz z odsetkami i kosztami zawarcia transakcji.

Klient nie ponosi żadnych opłat związanych z zawarciem umowy, nie płaci podatku od otrzymywanego świadczenia pieniężnego ani podatku od sprzedaży nieruchomości, jeżeli nieruchomość została nabyta 5 lat przed zawarciem umowy z nami. oferta „EMERYTURA DLA SENIORA” ponosi wszelkie koszty związane z zawarciem umowy oraz wypłatą renty.

Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem propozycji wysokości świadczenia, jakie możemy zaoferować, prosimy o kontakt telefoniczny 532-648-230, e-mailowy l-morado@wp.pl lub wizytę osobiście. Nasi pracownicy udzielą Państwu szczegółowych informacji i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Nasza oferta skierowana jest do seniorów którzy ukończyli 65-ty rok życia i posiadają własną nieruchomość (dom, mieszkanie , działkę itp.) w rozumieniu funduszy posiadanie nieruchomości oznacza iż dana osoba lub małżeństwo ma do nieruchomości:

  • Prawo odrębnej własności
  • Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu
  • Spółdzielcze lokatorskie proawo do lokalu
  • Użytkowanie wieczyste

CHCE POROZMAWIAĆ O OFERCIE DLA CIEBIE?
MOŻESZ ODWIEDZIĆ KTÓRYŚ W NASZYCH ODDZIAŁÓW LUB POPROSIĆ O WIZYTE NASZEGO DORADCĘ.

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ I ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

+58 690 40 09

LUB NAPISZ ODDZWONIMY W CIĄGU TEGO DNIA

NASI KLIENCI O NAS

Do tej pory z naszej oferty korzystają już dziesiątki zadowolonych klientów dołącz do nich już dziś!

"Nigdy nie pomyślałabym że zostanę zmuszona do takiej decyzji ale mineło już 7 laty do tej pory wszystko na czas "
Barbara Z.
Klient L-Morado
"Wszystko tak jak Pani Daria gwarantowała, a pieniądze wypłacane zawsze na czas bardzo gorąco polecam"
Klient L-Morado
klient L-Morado

PAMIĘTAJ KONTAKT Z NAMI DO NICZEGO NIE ZOBOWIĄZUJE.

ZAPRASZAMY L-MORADO